Sevgiliye En Özel Hediye

Duygusal anlamda karşı cinse hissedilen özel duygular, insanın kalp atışlarını hızlandıran ve mutluluğun dorukta yaşandığı anlar olarak tanımlanabilir. Hissedilen duyguların ifadesi için kullanılan minik jestler ve sürprizler, ilişkiye heyecan katarken; sevgilinizin o an yaşadığı mutluluk ise tarif edilemeyecek duygular hissetmenize neden olmaktadır.

Sevgilinizin doğum günü, ilişkinizin yıldönümü, sevgililer günü ya da sevgilinize jest yapmak istiyorsunuz; peki duygularınızı anlatan sevgiliye hediye ne olabilir?
Hediye hem zarif, hem kalıcı hem de etkileyici olmalı diyorsanız; üç boyutlu led lambalarla sevgilinize ilan-ı aşk yapmaya ne dersiniz?

Sevgili İçin Romantik Hediye

Sevgilinize ait ya da ilişkinize ait özel bir gün için, romantik hediye sayesinde günü unutulmaz kılmak mümkün olabilir.
Görüntüsü ile zarif sevgibalonları sayesinde, renklerin dansı eşliğinde duygularınızı ifade edebilirsiniz. 3D led lambalar ile sevgilinizin evi için güzel bir dekorasyon ürünü alarak da kalıcılığı sağlamış olursunuz.

Romantik Led Lambalar

Led lamba tasarımı yapılırken, sizin fikirleriniz dikkate alınırken;desen tasarımı için web sayfası üzerinden çeşitli desenler içerisinden sevgilinizin zevkine hitap eden bir model seçebilir ya da desen olarak fotoğraflarınızdan kullanarak, sevgi cümleleri ile duygularınızı ifade edebilirsiniz.

Farklı renk seçenekleri arasından tek renk ışık barı kullanılabileceği gibi, gökkuşağı renkleri bir arada olacak şekilde renk animasyonu tercih edilerek; farklı ambiyanslar yaratılabilir.

Renk seçenekleri içerisinde pembe, beyaz, mavi, yeşil, kırmızı ve sarı olmak üzere 6 renk bulunmaktadır. Aynı zamanda gökkuşağı renk geçişi olarak renklerin animasyonu da dahil edilerek 7 farklı renk fonksiyonuna sahip olarak tasarlanabilir. Ayrıca şık hediye paketi ile ister sevgilinizin adresine, isterseniz sizin adresinize teslim edilen lamba; akıllı entegre sistemi sayesinde pil ömrü uzatılırken; 5 saat hiç kullanılmazsa kendi kendine sönen özelliği ile kendine hayran bırakacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir