Hatırlanmak, Mutluluk Nedeni Olabilir

Sevgi hele de karşılıksız sevgi denilince ilk akla gelen annelerdir. Sabır, şefkat ve sevgi üçlüsünü bir arada bulundurarak, mutlu bir hayat sürmemiz için bizi yetiştiren annelerimiz, çocukları tarafından gördükleri her güzellikten boyutuna bakmadan çok fazla mutlu olurlar.

Annelerimiz, yılın her günü hatırlanmayı hak eden hayatımızın kahramanları olmakla birlikte; anneler gününde anneye hediye hazırlanması, hatırlandıkları için onların mutluluk nedeni olacaktır.

Anneler Günü İçin Anneye Hediye

Anneler için en güzel hediye, çocuklarının mutluluğunu görmek ve ilgi görmek olsa da; çocukları tarafından düşünülen hediyeler ve sürprizlerde onlar için unutulmazlar anılar içerisinde yer alır.
Anneler günü yaklaşırken, ‘’Anneme ne alsam?’’ telaşı çocukları sararken, hediyenin kalıcı ve annenin sürekli gözünün önünde olması; hediye almada en önemli kriterlerdir.
Anneye hediye için, üç boyutlu led lamba alınarak; renkli ışıkların desteğiyle, kullanılan desenlerin eşliğinde anneye olan duygular çok şık bir şekilde ifade edilebilir.

Sevgiyi İfade Etme Yolu, Sevgi Lambaları

7 farklı renk fonksiyonuna sahip olan lambalar; mavi, kırmızı, yeşil, sarı, pembe, beyaz renkleri kullanılarak tek renk olabileceği gibi, gökkuşağı renk geçişi animasyonu ile de renk değişimleri yapılabilmektedir.
Çok farklı desen seçenekleri bulunan lambalar, anneye hediye seçiminde duyguların ifade edilmesi için etkili olacaktır. Çiçek seven anneler için çiçek deseni tercih edilebilirken, sevgi ifade etmek için kalp deseni tercih edilebilir.
Desen seçiminde karar verilirken; web sayfası üzerinden çok sayıda desen seçeneği zoom efekti sayesinde detaylı olarak incelenerek; hayal edilen lamba hakkında bilgi verilmesi doğrultusunda istenilen lamba üretilir. Özel hediye paketi yapılan sevgilambası, asla unutulmayan ama özel bir gününde hatırlanmanın keyfini çıkarmaları sağlamanız adına, sizin isteğiniz üzerinize annenize gönderilir.

Hatırlanmak, Mutluluk Nedeni Olabilir” için 3 yorum

 1. Harika bir firma ve ürünleri çok başarılı, özellikle bu ürünü kız arkadaşıma hediye ettim ve baş ucu lambası olarak kullanıyor. Buda hediyemi özel ve kalıcı kıldı. Tasarlayan ve düşünen arkadaşı tebrik ediyorum. Standart herkezin aldığı hediyelerden çok farklı. Tavsiye ederim.

 2. Çok özel ve güzel bulduğum bu lambay la biz kızıma hediye gelmesiyle tanıştık.
  Şuan 3 çocuğum ve biz odalarımızda kullanıyoruz.
  Çok şık ve kullanışlı.
  Hızlı gönderiminiz ve ilginiz içinde ayrıca teşekkürler
  Sevgilambası
  Herkese kesinlikle tavsiye ederim. 👍🏻

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir