Anneye Hediye Seçenekleri

Anneler, hakları asla ödenemeyecek ve evlatlarını mutlu görmek dışında beklentisi olmayan meleklerdir. Yılın her günü anneler için özel kılınması gerekse de, mayıs ayının ikinci pazar günü kutlanmakta olan ‘’Anneler Günü’’ için anneye hediye alıp, özel olduklarını hissettirmek evlatlar içinde en büyük keyiftir. Anneler günü yaklaşırken annenize ne almanız gerektiğini düşünüyorsanız ya da çiçek ve fotoğrafları seven anneniz için nasıl bir sentez yapacağınızı bilemiyorsanız; annenizin zevklerini bir araya getirebilecek hediye arayışı içerisinde iseniz, ev içinde kullanabileceği güzel bir dekorasyon ürünü ile kendisini özel hissettirebilirsiniz.

Anneniz Gibi Şık ve Zarif bir Tasarım

Annenizin şık ve zarifliğini tamamlayacak olan üç boyutlu led lambalar ile sürekli olarak; annenizin gözü önünde olma şansını yakalayabilirsiniz. Baktığı ve gördüğü her an sizin onu ne kadar sevdiğinizi hatırlayarak, anneliğin sonsuz hazzını yaşacak.

Sevgi lambaları adı verilen, üç led lambaları ile annenize olan sevginizi anlatma şansını yakalarken, sevdiği renkle yapılan lambalar sayesinde evine şıklık katabilirsiniz.

Anneye Renkli Mutluluk

Üç lend lambalarla annenizin zevkine uygun desen eşliğinde, annenize renkler eşliğinde sevginizi ilan ederken; annenizi özel ve mutlu hissettirebilirsiniz.
Desenler 3mm akrilik pleksiglass üzerine, kalpten çiçeğe, fotoğraflardan balonlara farklı model seçenekleriyle hazırlanan üç boyutlu lambalar; evlere farklı bir hava katarken; desenler sayesinde değişik duyguların hissedilmesine neden olacaktır.

Web sayfası üzerinden beğenilen desenler, farklı 7 renk fonksiyonu ile desteklenerek; istenilen kelime ya da cümleler sayesinde şık ve zarif bir sunum olarak anneye hediye olarak seçilirken, annelerin gözlerindeki mutluluğu ve sevinci görmek de evlatlar için en büyük keyif olacaktır.

Sevgi balonları, mikro dopel kartondan üretilmiş hediye paketleri ile paketlenerek; kırılma ihtimali ortadan kaldırılarak; hediye ile ilgili bir olumsuzluk yaşanması da engellemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir