Kişiye Özel Hediye Nasıl Alınır?

Hediye seçimi yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, kişiye özel ve günün önemi ile değerine uygun olan bir seçimde bulunabilmektir. Hediyenin ucuz ya da pahalı olmasından çok; kişinin işine yaraması, beğenilerine uygun olması ve sunum şekli daha etkileyici özellikler olup; kişiye özel hediye olması da duyguların derinlemesine yaşanmasında etkili olacaktır. Böylelikle hediye sahibi, kendini değerli hissederek; hediye edilen simge sayesinde duygularda rahat ifade edilecektir.

Kişiye özel hediye alımı için, teknolojinin gelişmesi sayesinde internetten sipariş vermek zaman açısından tasarruf sağlarken, farklı özellikte çok fazla ürüne ulaşmayı sağladığı için çok tercih edilmektedir.

Kişiye Özel En Etkili Hediye Seçimi

Kişiye özel hediye seçiminde; günün temasına uygun, farklı tasarımları bulunan ve görüntüsü ile göz dolduran ‘’Sevgi Lambası’’ sayesinde kişiye özel duygular ve hisler anlatılarak; kişinin kendini özel ve değerli hissetmesi sağlanabilir.
Üç boyutlu lambaların en özel bölümü ışık barı olup, yansıtmak istediğiniz duyguya özel desen seçimi, web tasarımı sayfasından değişik seçenekler içerisinden seçilerek; duyguların ifade edilebileceği kelime ya da cümle eşliğinde kişinin kendini özel ve mutlu hissetmesine neden olacaktır.

Üç Boyutlu Lambaların Özellikleri

Kişiye özel hediye olarak, özellikleri ile göz dolduran üç boyutlu lambalar genel olarak ışık barı ve desen bölümünden oluşmaktadır.

Işık barı, mavi, kırmızı, yeşil, sarı olmak üzere 4 ana renk ve beyaz, pembe olarak iki ara renkten ya da RGB renk animasyonu yani gökkuşağı renk geçişi olarak 7 farklı renk tonlamasından istenilen renk tonunda üretilebilir.
Desen, 4K çekim kalitesindeki resimler zoom efekti sayesinde web sayfasından seçilerek; kullanılacak kelime ya da cümle tercihiniz ile kişiye özel hediye; hediye paketi yapılarak, istenilen tarihte güne özel duyguların ifadesi için kişiye ulaştırılır.

Kişiye Özel Hediye Nasıl Alınır?” için 4 yorum

  1. Satmış olduğu urunlerle ve Müşteri hizmetleriyle kendi alaninda basarili ve kaliteli bir firma Anneme dogum günunde hediye olarak aldim ve her zaman basinin ucunda duruyor.Sizde hediye ettiginiz urunun standartin disinda ve özel olmasini istiyorsaniz hic dusunmeden almanizi öneririm.Bana yardimci olup ilgilenen fethi beye teşekkur ederim.

  2. Merhaba. Firma sipariş verilme anından teslimine kadar takip edişinizden memnun kaldım. Kuzenimin çok beğendi. hediye seçimimde yardımcı olan Zehra hanıma ilgisinden dolayı tekrar teşekkür ederim. Tavsiyemdir arkadaşlar gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.

  3. Merhaba, arkadaşıma doğum günü hediyesi olarak özel bir hediye ararken sizin ürünlerinizle karşılaştım. Gerek hizmet kalitesi, gerekse paketleme oldukça başarılıydı. Ürün zaten çok özel oldu. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir