14 MART Tıp Bayramı Hediyeleri. Doktor ve Sağlık Çalışanları Hediye Seçimi

(Tıbhane-i Amire ve Cerrahhane-i Amire) adındaki okulunun açılış tarihi olan 14 Mart 1827 ülkemizde modern tıp eğitiminin başlangıç tarihi olarak kabul edilmiştir.

14 Mart Tıp Bayramı, ilk kez, 1. Dünya savaşı sonunda, İstanbul’un işgalinde işgal kuvvetlerine karşı tıp öğrencilerinin tepkisi ile 1919 yılında kutlanmıştır.

Daha sonra 14 Mart kutlamaları içinde bulunduğu haftayı da kapsayarak “Sağlık Haftası” olarak kutlanmaktadır.

Bu kısa tarihi bilgiler sonrasında hayatını sağlığa ve insanlığa adamış sağlık çalışanlarının coşku ile kutladığı tıp bayramı hediye önerilerine değinelim.

Doktor sevdiklerinize özel bir hediye seçmek için doktorlara özel 3D led lamba modellerimize doktora hediye kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Bildiğiniz üzere doktorlar için hediye seçenekleri yıllardır alışılagelmiş kupalar, kalemler, defterler, masaüstü hediyeler ile farklı hediye anlayışından uzak bilindik basit ve gelip geçici ürünler ile sıradanlaşmıştır.

Doktorlar ilaç şirketlerinin promosyon olarak dağıttığı bu basit hediyelere yıllardır aşinalar, hatta her sağlık çalışanının bu tip hediyelerden koleksiyon yaptığını bile biliyoruz.

Biz sevgilambası olarak 3 boyutlu doktor led lamba modellerimiz ile bu sıradan hediye anlayışına farklı bir soluk getirdiğimize inanıyoruz. Özellikle doktor hediyeleri odaklı modellerimizle de iddaalıyız.

Tıp sembolü “kanatlı asaya dolanmış yılan” kadüse işlemeli modelimiz 2014 yılından bu güne doktor hediyesi olarak beğeni toplamış ve tercih edilmiştir. Üzerine unvan isim soyisim de yazdırarak kişiselleştirebileceğiniz model şık ve gösterişli hediye paketi ambalajı ile size farklı bir hediye sipariş edebilme imkanı sunuyor.

Sevgilambası bu özel dekoratif gece lambası modeli ile size harika bir doktora özel hediye fırsatı sunuyor.

Hediye paketine ekletebildiğiniz kart notu mesajı ile hediyenizin yanında samimi bir mesaj da ekleyebilirsiniz.

Elbette bazen O iyi kalpli doktorlarımıza güzel kalpleri için teşekkür edebileceğimiz özel bir hediye ye de ihtiyaç duyarız. Bunun için iyi kalpli doktorum 3 boyutlu led lamba modelimizi incelemenizi öneririz. Sıcak bir kalp ve üzerinde steteskop ile tasarlanmış ürüne satış sayfasındaki örnek üründeki gibi iyi kalpli doktorum ve isim unvan yazdırabilir veya daha yaratıcı size özgü kelimeler ile kişiselleştirebilirsiniz.

Diş doktoru hediyesi 3 boyutlu Dentist lamba ile diş doktorunuza özel hediye siparişi de verebilirsiniz. Yine kişiye özel hediye formunda hazırlanmış modele isim unvan yazdırarak çok özel farklı ve anlamlı bir hediye seçeneği sizi bekliyor. Tabi psikologlar için de özel bir hediye için www.sevgilambasi.com dan psikolog diye aratarak ulaşabilirsiniz.

Doktorlara özel meslek hediyeleri dışında onlarca farklı modellerle de sağlık çalışanlarına özel hediyeler sipariş edebileceğiniz sayfamıza bekleriz.

Sağlık hizmetlerinin ülkemizde en üst seviyeye çıkarılması için fedakarca çalışan doktorlarımızın ve tüm sağlık çalışanlarımızın Tıp Bayramı’nı kutlarım.

Sevgilambası ekibi / Elif Polat

14 Mart Hediye Önerileri

1- Kişiye Özel 3 Boyutlu İyi Kalpli Doktorum LED Lamba

Ürün linki: https://www.sevgilambasi.com/kisiye-ozel-3-boyutlu-iyi-kalpli-doktorum-led-lamba

2- Kişiye Özel Tıp Sembollü Doktor Üç Boyutlu LED Lamba

 

Ürün linki: https://www.sevgilambasi.com/kisiye-ozel-tip-sembollu-doktor-uc-boyutlu-led-lamba

3 – Kişiye Özel 3 Boyutlu Diş Doktoru Dentist LED Lamba

Ürün linki: https://www.sevgilambasi.com/kisiye-ozel-3-boyutlu-dis-doktoru-dentist-led-lamba

 

4- Kişiye Özel Psikolog Doktor 3 Boyutlu Led Lamba

 

Ürün linkihttps://www.sevgilambasi.com/kisiye-ozel-psikolog-doktor-3-boyutlu-led-lamba

14 MART Tıp Bayramı Hediyeleri. Doktor ve Sağlık Çalışanları Hediye Seçimi” için 3 yorum

  1. 14 Mart Tıp bayramı ve Sağlık haftası boyunca İstanbul ili için hızlı servis aynı gün kurye teslimat hizmeti alabilirsiniz. Bunun için sayfamızdan sipariş verebilir veya bide 0212 855 02 52 nolu telefondan ulaşarak destek alabilirsiniz.

  2. Tıp okuyan küçük kardeşim için onun resmi veya aile resimini yaptırmak istiyorum ama kararsız kaldım ürünlerinizi inceledim gayet başarılı duruyor. Bununla ilgili geri dönüş sağlayabilirmisiniz. Ne yapmam gerektiği ile ilgili

  3. Bayıldım ürüne harika bir şey özverili paketlemenmesi hızlı ulaşım verdiğiniz emeğe saygılar ellerinize emeğinize sağlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir